- 
English
 - 
en
German
 - 
de
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

Marzec dla kobiet

Długość pobytu:
min 2 doby
Oferta ważna:
1-29.03.2024 r.
Wyżywienie: śniadania

MARZEC MIESIĄCEM KOBIET W SZEROKICH WODACH :)

Nie ma nic lepszego niż odpoczynek w świetnym towarzystwie i miejscu.

Zaplanuj z Mamą, Siostrą, Przyjaciółką wyjątkowy pobyt z pięknym widokiem na morze.

Minimum 2 noclegi w terminie 1-29 marca 2024 r.

Pakiet zawiera:

  • Minimum 2 noclegi w komfortowym pokoju z widokiem na morze
  • Wyśmienite i różnorodne śniadanie w formie szwedzkiego bufetu
  • Prosecco do pokoju
  • 1,5 godz. seans w SPA „Make your Day” – seans na wyłączność (jacuzzi, sucha sauna, ścianka solna)
  • Vouchery na deser Lody Semifreddo
  • Plaża na wyciągnięcie ręki
  • Bezpłatny bezprzewodowy Internet
  • Kije do Nordic Walking

Spędź wyjątkowe chwile w miłym towarzystwie, zaplanuj weekend pełen relaksu z pięknym widokiem na morze.

* liczba pokoi w pakiecie jest ograniczona. Oferta nie łączy się z innymi pakietami, promocjami i wcześniejszymi rezerwacjami.

ATRAKCJE USTKI I OKOLIC:

Szlaki rowerowe – dla aktywnych turystów polecamy liczne ścieżki i szlaki rowerowe. Najbardziej znaną trasą rowerową w okolicy jest Szlak Zwiniętych Torów o długości ok. 21 km prowadzący do miejscowości Rowy. Innym ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jednośladem jest Kraina w Kratę i miejscowość Swołowo (szlak o długości ok. 38 km).

Bunkry Blüchera – coś dla miłośników historii. Po zachodniej stronie miasta znajduje się pozostałość po wielkiej hitlerowskiej inwestycji – park historii i rozrywki z podziemną galerią multimedialną.

Latarnia Morska – warto odwiedzić to szczególne miejsce z powodu ciekawej architektury i dla wspaniałego widoku, który roztacza się z jej szczytu.

Muzeum Statków – nowa atrakcja na turystycznej mapie Ustki. Zobaczysz tu piękne i realistycznie odwzorowane statki okręty, m.in. Wilhelma Gustloffa – największy na świecie model, który swój rejs zakończył niedaleko Łeby, Titanica, Czarnej Perły z filmu „Piraci z Karaibów” oraz  wiele innych.

Muzeum Bursztynu – zbiory prezentowane są w dziewięciu tematycznych salach, jest również sala warsztatowa, gdzie można spróbować samodzielnej obróbki bursztynu.

Muzeum Ziemi Usteckiej – mieści się w odrestaurowanym XVIII-wiecznym budynku przy ul. Marynarki Polskiej 62A. Wystawa dotyczy dziejów miasta i jego mieszkańców. Znajdują się tam również pamiątki po Stoczni Ustka.

Tężnia solankowa – idealne miejsce dla osób z zaburzeniami układu oddechowego. Znajduje się w Parku Usteckich Stoczniowców. Ściany tężni wyłożone są tarniną, po której spływa solanka z lokalnego złoża Ustka 1.

Dolina Charlotty – obszar rekreacyjno-wypoczynkowy z ZOO, fokarium oraz wspaniałym wodnym zoo safari. W Dolinie Charlotty można skorzystać z wypożyczalni rowerów wodnych, jeździć konno, wędkować. Kompleks znajduje się w miejscowości Strzelinko.

od 620 zł/doba