- 
English
 - 
en
German
 - 
de
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

Wiosna nad Bałtykiem

Długość pobytu:
min 2 doby
Oferta ważna:
od 3.04.2024 r. do 29.05.2024 r.
Wyżywienie: śniadania

Wiosna na Bałtykiem to idealna pora aby odpocząć, wyciszyć się oraz pospacerować wśród malowniczych plaż i budzącej się dopiero do życia przyrody bez konieczności oglądania turystycznego zgiełku.

Nabierz energii do działania wybierając pakiet, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

 • Minimum 2 noclegi w przestronnych pokojach Komfort Deluxe, Premium oraz Premium Lux z widokiem na morze
 • Wyśmienite i różnorodne śniadanie w formie szwedzkiego bufetu
 • Voucher o wartości 100 zł do restauracji Laguna Marine
 • Godzina pełna relaksu w naszym mini SPA na wyłączność (sauna sucha, jacuzzi, ściana solna)– konieczna rezerwacja terminu     
 • Bilety wstępu do Bunkrów Bluchera
 • Plaża na wyciągnięcie ręki
 • Bezpłatny bezprzewodowy Internet
 • Możliwość przyjazdu z pupilem- bezpłatnie

* Liczba pokoi w pakiecie jest ograniczona. Oferta nie łączy się z innymi pakietami, promocjami i wcześniejszymi rezerwacjami.

Dodatkowo, zachęcamy również do skorzystania z:

 • Restauracji Laguna Marine Food & Drink w menu której to znajdziecie Państwo wyszukane dania kuchni regionalnej, dania wegańskie, ryby, makarony, pyszne desery uzupełnione o wyselekcjonowaną kartę win.
 • Nasz bar ma w swojej ofercie drinki alkoholowe/bezalkoholowe, shoty, whisky, gin, wino, zimne napoje
 • Masaże relaksacyjne

ATRAKCJE USTKI I OKOLIC

Szlaki rowerowe – dla aktywnych turystów polecamy liczne ścieżki i szlaki rowerowe. Najbardziej znaną trasą rowerową w okolicy jest Szlak Zwiniętych Torów o długości ok. 21 km prowadzący do miejscowości Rowy. Innym ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jednośladem jest Kraina w Kratę i miejscowość Swołowo (szlak o długości ok. 38 km).

Bunkry Blüchera – coś dla miłośników historii. Po zachodniej stronie miasta znajduje się pozostałość po wielkiej hitlerowskiej inwestycji – park historii i rozrywki z podziemną galerią multimedialną.

Latarnia Morska – warto odwiedzić to szczególne miejsce z powodu ciekawej architektury i dla wspaniałego widoku, który roztacza się z jej szczytu.

Muzeum Statków – nowa atrakcja na turystycznej mapie Ustki. Zobaczysz tu piękne i realistycznie odwzorowane statki okręty, m.in. Wilhelma Gustloffa – największy na świecie model, który swój rejs zakończył niedaleko Łeby, Titanica, Czarnej Perły z filmu „Piraci z Karaibów” oraz  wiele innych.

Muzeum Bursztynu – zbiory prezentowane są w dziewięciu tematycznych salach, jest również sala warsztatowa, gdzie można spróbować samodzielnej obróbki bursztynu.

Muzeum Ziemi Usteckiej – mieści się w odrestaurowanym XVIII-wiecznym budynku przy ul. Marynarki Polskiej 62A. Wystawa dotyczy dziejów miasta i jego mieszkańców. Znajdują się tam również pamiątki po Stoczni Ustka.

Tężnia solankowa – idealne miejsce dla osób z zaburzeniami układu oddechowego. Znajduje się w Parku Usteckich Stoczniowców. Ściany tężni wyłożone są tarniną, po której spływa solanka z lokalnego złoża Ustka 1.

Dolina Charlotty – obszar rekreacyjno-wypoczynkowy z ZOO, fokarium oraz wspaniałym wodnym zoo safari. W Dolinie Charlotty można skorzystać z wypożyczalni rowerów wodnych, jeździć konno, wędkować. Kompleks znajduje się w miejscowości Strzelinko.

MegaLandia – park rozrywki w Przewłoce koło Ustki. Największą atrakcją parku są powiększone przedmioty, labirynty z zagadkami oraz mini zoo.

od 330 zł/os/doba