- 
English
 - 
en
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

Wakacje nad Bałtykiem

Długość pobytu:
min 7 dób
Oferta ważna:
od 21.06.2024 r. do 31.08.2024 r.
Wyżywienie: śniadania
 Skorzystaj z najlepszej ceny i wypocznij w pięknych nadmorskich apartamentach.

Oferta zawiera:

  • Min 7 noclegów w komfortowych pokojach z klimatyzacją
  • Śniadanie w formie bufetu w restauracji Laguna Marine (pyszne dania na ciepło i różnorodne przekąski, świeże warzywa i owoce, bogactwo sałatek i deserów  i nielimitowane prosecco)
  • Drink powitalny w restauracji
  • Godzina pełna relaksu w naszym mini SPA na wyłączność (sauna sucha, jacuzzi, ściana solna)
  • Sala zabaw Matykale ( do wyboru gry edukacyjne, rozrywkowe, logiczne, możliwość bezpłatnego wypożyczenia książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych )
  • Plaża na wyciągniecie ręki
  • Możliwość przyjazdu z pupilem-dodatkowa opłata

* Liczba pokoi w pakiecie jest ograniczona. Oferta nie łączy się z innymi pakietami, promocjami i wcześniejszymi rezerwacjami.

Ceny nie zawierają opłaty uzdrowiskowej, która wynosi 6,00 zł od osoby za dobę (płatna tylko gotówką)

Parking przy ul. Sprzymierzeńców 11, dodatkowa opłata 65zł/doba (konieczna rezerwacja miejsca)

ATRAKCJE USTKI I OKOLIC

Szlaki rowerowe – dla aktywnych turystów polecamy liczne ścieżki i szlaki rowerowe. Najbardziej znaną trasą rowerową w okolicy jest Szlak Zwiniętych Torów o długości ok. 21 km prowadzący do miejscowości Rowy. Innym ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jednośladem jest Kraina w Kratę i miejscowość Swołowo (szlak o długości ok. 38 km).

Bunkry Blüchera – coś dla miłośników historii. Po zachodniej stronie miasta znajduje się pozostałość po wielkiej hitlerowskiej inwestycji – park historii i rozrywki z podziemną galerią multimedialną.

Latarnia Morska – warto odwiedzić to szczególne miejsce z powodu ciekawej architektury i dla wspaniałego widoku, który roztacza się z jej szczytu.

Muzeum Statków – nowa atrakcja na turystycznej mapie Ustki. Zobaczysz tu piękne i realistycznie odwzorowane statki okręty, m.in. Wilhelma Gustloffa – największy na świecie model, który swój rejs zakończył niedaleko Łeby, Titanica, Czarnej Perły z filmu „Piraci z Karaibów” oraz  wiele innych.

Muzeum Bursztynu – zbiory prezentowane są w dziewięciu tematycznych salach, jest również sala warsztatowa, gdzie można spróbować samodzielnej obróbki bursztynu.

Muzeum Ziemi Usteckiej – mieści się w odrestaurowanym XVIII-wiecznym budynku przy ul. Marynarki Polskiej 62A. Wystawa dotyczy dziejów miasta i jego mieszkańców. Znajdują się tam również pamiątki po Stoczni Ustka.

Tężnia solankowa – idealne miejsce dla osób z zaburzeniami układu oddechowego. Znajduje się w Parku Usteckich Stoczniowców. Ściany tężni wyłożone są tarniną, po której spływa solanka z lokalnego złoża Ustka 1.

Dolina Charlotty – obszar rekreacyjno-wypoczynkowy z ZOO, fokarium oraz wspaniałym wodnym zoo safari. W Dolinie Charlotty można skorzystać z wypożyczalni rowerów wodnych, jeździć konno, wędkować. Kompleks znajduje się w miejscowości Strzelinko.

MegaLandia – park rozrywki w Przewłoce koło Ustki. Największą atrakcją parku są powiększone przedmioty, labirynty z zagadkami oraz mini zoo.

 

od 690 zł/ doba