- 
English
 - 
en
German
 - 
de
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

ROMANTYCZNA UCIECZKA

Długość pobytu:
min 2 doby
Oferta ważna:
do 29.04.2024 r.
Wyżywienie: śniadania

Nasz dwudniowy pakiet został przygotowany specjalnie dla par, które na chwilę chcą zapomnieć o całym świecie i delektować się czasem tylko we dwoje.

  • 2 noclegi dla dwóch osób w pokojach Komfort Deluxe oraz Premium z łożem małżeńskim i widokiem na morze (zestaw do parzenia kawy i herbaty,  lodówka, łazienka z prysznicem, balkon lub taras z meblami ogrodowymi, ręczniki)
  • śniadania serwowane w restauracji Laguna Marine
  • godzinny seans w Spa na wyłączność (jacuzzi, sucha sauna, ścianka solna) –​ konieczna rezerwacja terminu
  • Butelka Prosecco Mionetto na powitanie w pokoju
  • plaża na wyciągnięcie ręki
  • dostęp do kijków Nordic Walking
  • bezpłatny bezprzewodowy Internet
  • możliwość przyjazdu z pupilem- bezpłatnie

 

* liczba pokoi w pakiecie jest ograniczona. Oferta nie łączy się z innymi pakietami, promocjami i wcześniejszymi rezerwacjami.

*możliwość zamówienia bukietu kwiatów do pokoju -250zł

ATRAKCJE USTKI I OKOLIC

Szlaki rowerowe – dla aktywnych turystów polecamy liczne ścieżki i szlaki rowerowe. Najbardziej znaną trasą rowerową w okolicy jest Szlak Zwiniętych Torów o długości ok. 21 km prowadzący do miejscowości Rowy. Innym ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jednośladem jest Kraina w Kratę i miejscowość Swołowo (szlak o długości ok. 38 km).

Bunkry Blüchera – coś dla miłośników historii. Po zachodniej stronie miasta znajduje się pozostałość po wielkiej hitlerowskiej inwestycji – park historii i rozrywki z podziemną galerią multimedialną.

Latarnia Morska – warto odwiedzić to szczególne miejsce z powodu ciekawej architektury i dla wspaniałego widoku, który roztacza się z jej szczytu.

Muzeum Statków – nowa atrakcja na turystycznej mapie Ustki. Zobaczysz tu piękne i realistycznie odwzorowane statki okręty, m.in. Wilhelma Gustloffa – największy na świecie model, który swój rejs zakończył niedaleko Łeby, Titanica, Czarnej Perły z filmu „Piraci z Karaibów” oraz  wiele innych.

Muzeum Bursztynu – zbiory prezentowane są w dziewięciu tematycznych salach, jest również sala warsztatowa, gdzie można spróbować samodzielnej obróbki bursztynu.

Muzeum Ziemi Usteckiej – mieści się w odrestaurowanym XVIII-wiecznym budynku przy ul. Marynarki Polskiej 62A. Wystawa dotyczy dziejów miasta i jego mieszkańców. Znajdują się tam również pamiątki po Stoczni Ustka.

Tężnia solankowa – idealne miejsce dla osób z zaburzeniami układu oddechowego. Znajduje się w Parku Usteckich Stoczniowców. Ściany tężni wyłożone są tarniną, po której spływa solanka z lokalnego złoża Ustka 1.

Dolina Charlotty – obszar rekreacyjno-wypoczynkowy z ZOO, fokarium oraz wspaniałym wodnym zoo safari. W Dolinie Charlotty można skorzystać z wypożyczalni rowerów wodnych, jeździć konno, wędkować. Kompleks znajduje się w miejscowości Strzelinko.

MegaLandia – park rozrywki w Przewłoce koło Ustki. Największą atrakcją parku są powiększone przedmioty, labirynty z zagadkami oraz mini zoo.

od 315 zł/ os/doba