- 
English
 - 
en
German
 - 
de
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

Wielkanoc nad morzem

Długość pobytu:
min 3 doby
Oferta ważna:
29.03.2024 r. -2.04.2024 r.
Wyżywienie: śniadanie

29.03.2024 r. – 2.04.2024 r. (min. 3 noclegi)

 • pobyt w komfortowych pokojach z klimatyzacją i balkonem (zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka, łazienka z prysznicem, balkon lub taras z meblami ogrodowymi, ręczniki)
 • śniadania serwowane w restauracji Laguna Marine
 • dwa śniadania wielkanocne w niedzielę i w poniedziałek
 • bufet ciast i słodkości w godz. 15:00 – 17:00
 • czekoladowy zajączek dla każdego dziecka
 • sala zabaw Matykale
 • plaża na wyciągnięcie ręki
 • dostęp do kijków Nordic Walking
 • bezpłatny bezprzewodowy Internet
 • możliwość pobytu z pupilem

*możliwość wykupienia koszyczka wielkanocnego święconki – 80 zł  (wcześniejsza rezerwacja do 29.03.2024)

** obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany oferty w dowolnym czasie jej trwania

Zachęcamy również do skorzystania z:

 • restauracji Laguna Marine Food & Drink – w naszym menu znajdziecie Państwo wyszukane dania kuchni regionalnej, dania wegetariańskie, ryby, pyszne desery uzupełnione o wyselekcjonowaną kartę win. Nasz bar ma w swojej ofercie drinki alkoholowe/bezalkoholowe, shoty, whisky, gin, wino, zimne napoje
 • klimatycznej strefy masaży relaksacyjnych oraz strefy Spa na wyłączność (ścianka solna, sucha sauna oraz jacuzzi)

ATRAKCJE USTKI I OKOLIC

Szlaki rowerowe – dla aktywnych turystów polecamy liczne ścieżki i szlaki rowerowe. Najbardziej znaną trasą rowerową w okolicy jest Szlak Zwiniętych Torów o długości ok. 21 km prowadzący do miejscowości Rowy. Innym ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jednośladem jest Kraina w Kratę i miejscowość Swołowo (szlak o długości ok. 38 km).

Bunkry Blüchera – coś dla miłośników historii. Po zachodniej stronie miasta znajduje się pozostałość po wielkiej hitlerowskiej inwestycji – park historii i rozrywki z podziemną galerią multimedialną.

Latarnia Morska – warto odwiedzić to szczególne miejsce z powodu ciekawej architektury i dla wspaniałego widoku, który roztacza się z jej szczytu.

Muzeum Statków – nowa atrakcja na turystycznej mapie Ustki. Zobaczysz tu piękne i realistycznie odwzorowane statki okręty, m.in. Wilhelma Gustloffa – największy na świecie model, który swój rejs zakończył niedaleko Łeby, Titanica, Czarnej Perły z filmu „Piraci z Karaibów” oraz  wiele innych.

Muzeum Bursztynu – zbiory prezentowane są w dziewięciu tematycznych salach, jest również sala warsztatowa, gdzie można spróbować samodzielnej obróbki bursztynu.

Muzeum Ziemi Usteckiej – mieści się w odrestaurowanym XVIII-wiecznym budynku przy ul. Marynarki Polskiej 62A. Wystawa dotyczy dziejów miasta i jego mieszkańców. Znajdują się tam również pamiątki po Stoczni Ustka.

Tężnia solankowa – idealne miejsce dla osób z zaburzeniami układu oddechowego. Znajduje się w Parku Usteckich Stoczniowców. Ściany tężni wyłożone są tarniną, po której spływa solanka z lokalnego złoża Ustka 1.

Dolina Charlotty – obszar rekreacyjno-wypoczynkowy z ZOO, fokarium oraz wspaniałym wodnym zoo safari. W Dolinie Charlotty można skorzystać z wypożyczalni rowerów wodnych, jeździć konno, wędkować. Kompleks znajduje się w miejscowości Strzelinko.

MegaLandia – park rozrywki w Przewłoce koło Ustki. Największą atrakcją parku są powiększone przedmioty, labirynty z zagadkami oraz mini zoo.

od 690 zł/doba