- 
English
 - 
en
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

Nocleg nad morzem

Długość pobytu:
2 doby
Oferta ważna:
1.07.2024 - 1.09.2024
Wyżywienie: śniadanie
Marzysz o wypoczynku nad morzem ?  Szerokie Wody to idealne miejsce na letni wypoczynek.

Oferta zawiera:

  • Nocleg w komfortowych pokojach z klimatyzacją
  • Śniadanie w formie bufetu w restauracji Laguna Marine (pyszne dania na ciepło i różnorodne przekąski, świeże warzywa i owoce, bogactwo sałatek i deserów  i nielimitowane prosecco)
  • Dzieci do lat 5 śpiące z rodzicami – pobyt nieodpłatny
  • Nielimitowany dostęp do sali zabaw Matykale ( do wyboru gry edukacyjne, rozrywkowe, logiczne, możliwość bezpłatnego wypożyczenia książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych )
  • Plaża na wyciągniecie ręki
  • Możliwość przyjazdu z pupilem-dodatkowa opłata

Ceny nie zawierają opłaty uzdrowiskowej, która wynosi 6,00 zł od osoby za dobę (płatna tylko gotówką)

Parking przy ul. Sprzymierzeńców 11, dodatkowa opłata 65zł/doba (konieczna rezerwacja miejsca)

ATRAKCJE USTKI I OKOLIC

Szlaki rowerowe – dla aktywnych turystów polecamy liczne ścieżki i szlaki rowerowe. Najbardziej znaną trasą rowerową w okolicy jest Szlak Zwiniętych Torów o długości ok. 21 km prowadzący do miejscowości Rowy. Innym ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jednośladem jest Kraina w Kratę i miejscowość Swołowo (szlak o długości ok. 38 km).

Bunkry Blüchera – coś dla miłośników historii. Po zachodniej stronie miasta znajduje się pozostałość po wielkiej hitlerowskiej inwestycji – park historii i rozrywki z podziemną galerią multimedialną.

Latarnia Morska – warto odwiedzić to szczególne miejsce z powodu ciekawej architektury i dla wspaniałego widoku, który roztacza się z jej szczytu.

Muzeum Statków – nowa atrakcja na turystycznej mapie Ustki. Zobaczysz tu piękne i realistycznie odwzorowane statki okręty, m.in. Wilhelma Gustloffa – największy na świecie model, który swój rejs zakończył niedaleko Łeby, Titanica, Czarnej Perły z filmu „Piraci z Karaibów” oraz  wiele innych.

Muzeum Bursztynu – zbiory prezentowane są w dziewięciu tematycznych salach, jest również sala warsztatowa, gdzie można spróbować samodzielnej obróbki bursztynu.

Muzeum Ziemi Usteckiej – mieści się w odrestaurowanym XVIII-wiecznym budynku przy ul. Marynarki Polskiej 62A. Wystawa dotyczy dziejów miasta i jego mieszkańców. Znajdują się tam również pamiątki po Stoczni Ustka.

Tężnia solankowa – idealne miejsce dla osób z zaburzeniami układu oddechowego. Znajduje się w Parku Usteckich Stoczniowców. Ściany tężni wyłożone są tarniną, po której spływa solanka z lokalnego złoża Ustka 1.

Dolina Charlotty – obszar rekreacyjno-wypoczynkowy z ZOO, fokarium oraz wspaniałym wodnym zoo safari. W Dolinie Charlotty można skorzystać z wypożyczalni rowerów wodnych, jeździć konno, wędkować. Kompleks znajduje się w miejscowości Strzelinko.

MegaLandia – park rozrywki w Przewłoce koło Ustki. Największą atrakcją parku są powiększone przedmioty, labirynty z zagadkami oraz mini zoo.

 

690 PLN/doba