Małe SPA

 

Sucha sauna, w której unoszą się sosnowe aromaty. Pobyt w niej umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn. Oprócz tego rozluźnia, relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu. 

 A po saunie zalecamy zimny prysznic lub kubełek zimnej wody.

 

Jacuzzi - 5-osobowe z 40 dyszami do hydromasażu, w tym również dysze rotacyjne. Dwa  wygodne miejsca leżące z masażerami stóp oraz łydek, a także trzy szerokie miejsca siedzące z centralnym masażerem stóp. Ważnym elementem jest skuteczny ozonator do usuwania bakterii i nieczystości biologicznych.

 

Ścianka solna - połóż się na leżaku i wdychaj powietrze nasycone jodem. Krystaliczna sól kamienna jest naturalnym jonizatorem, który efektywnie poprawia jakość powietrza, produkując jony ujemne. Zjonizowane ujemnie powietrze pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości.

 

  • Twoje SPA na wyłączność - 150 zł godzinny seans ( Jacuzzi, Ścianka solna oraz Sucha sauna) dla Gości Szerokie Wody Sea & Sand do 4 osób.      
  • Twoje SPA na wyłączność - 250 zł godzinny seans ( Jacuzzi, Ścianka solna oraz Sucha sauna) dla Gości z zewnątrz do 4 osób. 

Strefa SPA czynna od 12:30 do 21:30. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, e-mailowa lub w recepcji.